Prírodný kameň ako kuchynská pracovná doska

Viac sa dozviete v tomto článku – odkaz

Kúpeľňa – umelý kameň GRES

Ako pekne pracujeme. Príprava podkladu, hydroizolačný náter celej podlahy + sprchovací kút a montáž kameňa.

Teplý jedálenský pult

Našu prácu môžete vidieť už aj v hoteli v centre Viedne. Jedná sa o teplý jedálenský pult, kde sa obkladačky lepili na sadrokartónové dosky do oblúka. Doska je tvorená z prírodného kameňa.

Kuchynská pracovná doska

Nahradenie starej drevenej kuchynskej dosky novou pracovnej doskou z kameňa. Procesy, ktoré predchádzali finálnej montáži boli zameranie, výber materiálu, vytvorenie cenovej ponuky a vypracovanie dokumentácie. Finálna podoba je realizovaná na základe zákazníka, aby bolo všetko podľa jeho predstav.

Podsvietený Bio krb

Krb bol realizovaný v rodinnom dome, ako materiál bol použitý Onyx Onice. Primárnou prednosťou tohto kameňa je možnosť podsvietenia a dosiahnutie zaujímavého efektu (najmä v tme). Nosná konštrukcia bola vytvorená z oceľových prvkov a hrany riešené ako Jolly hrany. Pri tejto realizácii bolo poskytnuté odborné zamerania, následné vytvorená dokumentácia, na základe ktorej bol materiál narezaný a nasledovala montáž.

Priestorové schodisko ako jeden celok

Priestorové schodisko v rodinnom dome je obložené zo všetkých strán kameňom. Nosná konštrukcia je tvorená z odľahčenej oceli a materiál bol lepený na polyuretánové lepidlo. Všetky hrany sú riešené ako Jolly hrany a boli leštené a brúsené na mieste. Po našej realizácií bolo na schodisko namontované presklené zábradlie.